O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym branży budowlanej o kapitale polskim. Prowadzimy produkcję ociepleniowych materiałów styropianowych w oparciu o zaawansowany technologicznie park maszynowy o dużym potencjale produkcyjnym. W sterowaniu procesami obróbki polistyrenu spienialnego wykorzystujemy między innymi nowoczesne technologie światowego lidera branży automatyki, firmy B&R. Nad całością produkcji czuwają nasi fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w przemysłowym przetwarzaniu polistyrenów. Korzystamy wyłącznie z komponentów spełniających wymogi polskich i unijnych norm budowlanych.

Ideą przyświecającą naszej działalności jest budowanie partnerskich relacji z naszymi odbiorcami poprzez konstruktywnie dopasowanie się do ich oczekiwań, zarówno pod kątem jakości naszych produktów, jak i nieustannego podnoszenia poziomu zadowolenia ze współpracy. Dążąc za dynamicznymi zmianami na rynku budowlanym, regularnie inwestujemy w kolejne szkolenia naszych pracowników. Inwestujemy również w rozwój naszego parku maszynowego, dopasowując się nowych trendów w dziedzinie wykorzystania materiałów styropianowych.

Posiadamy własny transport dedykowany do przewozu styropianu (36m3 i 104m3), dzięki któremu działając na rynku pomorskim, jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na każde zamówienie.

Naszym głównymi produktami są płyty styropianowe, które oferujemy w szerokim zakresie współczynnika przewodzenia ciepła i parametrów wytrzymałościowych, dopasowanych od celu ich zastosowania. W naszej ofercie znajdują się także bloki styropianowe o wymiarach 450 x 120 x 100 cm (wykorzystywane w drogownictwie, jak również do produkcji elementów termoizolacyjnych). Szczegółowy opis naszej oferty znajduje się w zakładce Produkty.

Zapewniamy również darmowy odbiór odpadów styropianowych.

eurostyropian linia produkcyjna